Top videa

admin
35 Zobrazení · 2 roky před

Ve světě, který je lidem skryt, žijí bytosti schopné ovládat příliv, čas a střídání ročních dob. Šestnáctiletá Chun se v podobě delfína poprvé vydává prozkoumat zemi lidí, dostává se však do silného proudu, odkud ji zachrání lidský chlapec. Ten umírá, ale vděčná Chun se rozhodne, že mu ztracený život vrátí. Stará se tedy o jeho duši, která na sebe vzala formu drobné rybky. Tak začíná jejich společná cesta plná dobrodružství, během kterého duše roste a pouta sílí. (2016)

🏆 Všechny videa na Dingy.cz 🏆
http://bit.ly/PohadkynaDingycz
--------
📺 Filmy pro děti v češtině na Dingy.cz 📺
http://bit.ly/Filmyprodeti
--------
#PříběhStoletéRybyCZ #DingyCZ #pohadka

admin
12 Zobrazení · 2 roky před

Byl jednou jeden člověk - 01 Byla jednou jedna Země

admin
12 Zobrazení · 2 roky před

Drama / Životopisný / Válečný / Hudební

Francie / Polsko / Německo / Velká Británie / USA, 2002, 150 min
Film Pianista je příběhem Wladyslawa Szpilmana, skvělého pianisty a uznávaného interpreta Chopinových skladeb. Příběh začíná v okamžiku, kdy ve varšavském rádiu zní Chopinovo Nokturno v C# moll v jeho podání. Píše se rok 1939 a Szpilmanovi je 28 let. Polsko je napadeno německými vojsky, která brzy přicházejí i do jeho hlavního města Varšavy. Téměř okamžitě jsou uplatněny tvrdé restrikce vůči zdejší židovské komunitě. Szpilman a jeho rodina - rodiče, bratr a dvě sestry - žili až dosud spokojeným životem, brzy jsou však také donuceni podřídit se ponižujícím pravidlům. Kromě toho, že jim docházejí peníze a jídlo, musí pod hrozbou přísného trestu nosit na rukou Davidovu hvězdu. Nátlak se postupně zvyšuje a rodina je na tom stále hůře. Brzy jsou donuceni prodat obrazy, stříbro, nábytek a nakonec i Szpilmanovo drahocenné piáno. Největší ranou je však rozhodnutí, podle kterého mají být všichni Židé umístěni do uzavřeného areálu, obehnaného vysokými zdmi - na místo, které brzy vstoupí do dějin jako Varšavské ghetto
Režie: Roman Polanski
Předloha: Władysław Szpilman (kniha)
Scénář: Ronald Harwood
Kamera: Paweł Edelman
Hudba: Wojciech Kilar
Hrají: Adrien Brody, Emilia Fox, Michał Żebrowski, Ed Stoppard, Maureen Lipman, Frank Finlay, Jessica Kate Meyer, Wanja Mues, Thomas Kretschmann, Daniel Caltagirone, Joachim Paul Assböck, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Bargiełowska, Andrew Tiernan, Katarzyna Figura, Axel Prahl, Marian Dziędziel, Paweł Małaszyński, Andrzej Zieliński, Ronan Vibert, Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Ruth Platt, Popeck, Andrzej Pieczyński, Cezary Kosiński, Andrzej Blumenfeld, Udo Kroschwald, Krzysztof Pieczyński, Joanna Brodzik, Zofia Czerwińska, Andrzej Szenajch, Lech Mackiewicz, Piotr Siejka, Paweł Burczyk, Tadeusz Wojtych, Rafał Mohr, Jarosław Kopaczewski, Thomas Lawinky, Peter Rappenglück, Uwe Rathsam, Frank-Michael Köbe, John Keogh, Zbigniew Waleryś, Nina Franoszek, Morgane Polanski, Valentine Pelka, Richard Ridings, Cyril Shaps, Norbert Rakowski, Torsten Flach, Zbigniew Dziduch, Wojciech Smolarz
Producenti: Alain Sarde, Robert Benmussa, Roman Polanski, Henning Molfenter
Střih: Hervé de Luze
Zvuk: Jean-Marie Blondel
Scénografie: Allan Starski
Masky: Waldemar Pokromski, Didier Lavergne
Kostýmy: Anna Biedrzycka-Sheppard

Film Dan

admin
9 Zobrazení · 2 roky před

Byl jednou jeden člověk - 19 Petr Veliký a jeho doba

Díky všem za like a odběr!

admin
9 Zobrazení · 2 roky před

WEB: http://dokumenty.tv/ <br />FB: https://www.facebook.com/Dokum....entyTV-7959750471844 <br /> <br />Prozkoumejte s námi neobyčejný svět útočných žraloků, jejichž chování narušuje tradiční představu o tom, kde a co jedí.

admin
9 Zobrazení · 2 roky před

Animovaná pohádka o malém roztomilém prasátku Pepě, jeho rodině a přátelích, vysílaný od roku 2004. Každý její kamarád představuje jiný druh savce a všichni jsou stejně staří jako ona. Peppa má také mladšího bratra Toma. Příběhy jednotlivých dílů představují každodenní aktivity jako chození do školky, návštěvu prarodičů, jízdu na kole nebo nakupování.
Postavy nosí oblečení, žijí v domech, řídí auta, ale stále si zachovávají některé charakteristické vlastnosti zvířat, jež představují. Peppa a její rodina během rozhovoru chrochtá, ostatní zvířata dělají odpovídající zvuky, když mluví. Podívejte se na všechny díly pohádky Prasátko Peppa online přes youtube v češtině.

admin
8 Zobrazení · 2 roky před

Seriál vypráví příhody malých ponorek a ukazuje jejich fascinující každodenní život v mořských hlubinách, kde provádějí vědecké výzkumy, poznávají tajemství světa pod vodou, chrání přírodu oceánu, zachraňují mořská stvoření z nejrůznějších nesnází. Hlavní hrdina jménem OLLY a jeho přítelkyně BETH bydlí v Centru podmořského výzkumu hluboko pod hladinou oceánu. Obklopuje je pohádkově barevný svět plný barevných útesů, rozmanitých rybiček, fantastických řas a korýšů, kde v krystalicky čisté vodě slunce odhaluje tajemství hlubin. Všechny obyvatele podmořského světa spojuje společná starost o přírodní prostředí, ve kterém žijí.

🏆 Všechny videa na Dingy.cz 🏆
http://bit.ly/PohadkynaDingycz
--------
📺 Filmy pro děti v češtině na Dingy.cz 📺
http://bit.ly/Filmyprodeti
--------
#PotápějseOllyCZ #DingyCZ #pohadka

admin
8 Zobrazení · 2 roky před

Každý díl tohoto seriálu představuje jeden příběh. Současně je zařazena důležitá a potřebná slovní zásoba, na kterou je dané vyprávění zaměřeno. Všechny díly končí závěrečným tancem, jež je odměnou za to, že divák shlédl celý příběh až do úplného konce.

admin
8 Zobrazení · 2 roky před

web: http://dokumenty.tv/ <br /> <br />Českoslovenští legionáři v roce 1918 ovládli transsibiřskou magistrálu. Jejich hrdinství tehdy obdivoval celý svět.Osudy legionářů jsou filmařsky téměř nepopsaný list. Už sám tento fakt láká. Režisér se navíc o historická témata zajímá dlouhodobě a reflektuje je i ve své filmařské práci. A protože jeho dědeček byl legionářem (byť ne v Rusku), přišlo s blížícím se stým výročím bitvy u Zborova téma na stůl takřka samo. „Je nepochopitelné, že kolem legií je u nás tak hluboké mlhavo, ne-li přímo temno. Přitom se jedná o možná nejzajímavější a nejzářivější kapitolu našich novodobých dějin. Dnes máme profesionální armádu, ale kdyby došlo na lámání chleba, kolik dnešních mužů by vzalo do ruky zbraň a šlo odvážně a odhodlaně bránit svou zemi? Film sám to sice změnit nemůže, ale může něco důležitého ukázat, myslí si Nikolaev. Až na jediný, době poplatný pokus, zatím žádný český filmař nenatočil bez servítek fascinující příběh, v němž tisíce kilometrů transsibiřské magistrály ovládalo pár desítek tisíc Čechů a Slováků, kteří se jako jediní vzepřeli bolševikům, střežili zlatý carský poklad, uchvátili Ameriku a i díky nim mohl při rozdávání karet pro nové uspořádání poválečné Evropy získat u amerického prezidenta podporu pro vznik Československa. Amerika sledovala sibiřskou anabázi československých legionářů se zatajeným dechem takřka v přímém přenosu, nejvýznamnější deníky do oblasti vyslaly své zpravodaje. Každý týden přinášely Američanům noviny zprávy z dění na Sibiři, nejvlivnější světoví politici včetně amerického prezidenta Wilsona nešetřili na adresu našich legionářů slovy obdivu a respektu.V Česku je fascinující příběh československých legií v Rusku, včetně jejich pouti kolem celého světa domů, zahalen takřka neprodyšnou mlhou. Masarykovská republika legionáře sice vynesla na piedestal, přesto mnozí skončili jako ztracenci ve vlastní zemi. a po něm i a jeho následovníci je pak srazili k zemi docela. Těm, co přežili, přichystali mocní namísto úcty a vděčnosti život v zapomnění a opovržení.Ani čtvrt století po pádu komunistického režimu se mlha příliš nezvedla. Chceme to změnit a přinést českému i zahraničnímu publiku neuvěřitelné příběhy odvahy, rozhodnosti a lidskosti, přitom schopnosti nekompromisně v zájmu přežití všech spravovat svěřené nebo dobyté území. Chceme ukázat osudy a odvahu našich vojáků v nepředstavitelně obtížných okolnostech, v nichž se tříbily i lámaly charaktery, i vliv československých legií na tehdejší světové a evropské dění. A nejsme sami, kdo si myslí, že je to potřeba.

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3
Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD

Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh
Poznejte Šmouly ► http://goo.gl/86N6MK
Zábava a hry ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official

Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář!

Šmoulů
Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3
Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD

Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh
Poznejte Šmouly ► http://goo.gl/86N6MK
Zábava a hry ► http://goo.gl/O7uvoS
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official

Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář!

Šmoulů
Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

web: http://dokumenty.tv/ <br /> <br />Každý rok zabijí ničivá zemětřesení tisíce lidí. Ale navzdory desítkám let výzkumu a nejnovějším technologiím nedokážou seismologové stále odhalit jejich smrtící hrozbu včas. Ale řešení mají možná přímo pod nosem, u zvířat. Hrstka vědců se pokouší zjistit, jak dokážou zvířata předpovídat pohyb tektonických desek. <br /> <br />V Japonsku byli lidé mnohokrát svědky podivného chování zvířat, především ryb, před zemětřesením. Doktor Cheng tyto poznatky shromažďuje. <br /> <br />I v italských Alpách zaznamenali obyvatelé neobvyklé chování krav těsně před zemětřesením v roce 1976. Profesor Tributsch se snaží přijít na skutečný důvod takového chování. <br /> <br />V Číně používají hady jako senzory zemětřesení. V Německu jeden z vědců studuje senzorické orgány plazů a přišel na to, že za vším stojí jejich vnitřní ucho, které jim pomáhá získávat informace z vibrací v zemi. <br /> <br />I v Americe vydávají seismologové nemalé částky, aby dokázali předpovídat zemětřesení. Všimli si, že jim s tím kromě přístrojů dokážou pomoci psi, kočky a včely. Vědci také zkoumají, jak se zemětřesením souvisí magnetické pole. Podle zkušeností doktora Ohty reaguje na elektromagnetické vlny jen 12 z 500 psů. <br /> <br />V Itálii si zase všimli, že před zemětřesením zmizely z jezera všechny ropuchy, ale do tří dnů po zemětřesení byla polovina ropuch zpátky v jezeře. Jeden z italských vědců přišel na to, že před zemětřesením dochází k úniku radonového plynu, což vyslalo ropuchám signál, aby utekly. <br /> <br />Vědci zkoumají ionosféru nejen pomocí satelitů, ale i na myších, jestli vyšší koncentrace iontů u nich nezpůsobí nějaké změny v chování. Předpovídání počasí pomocí chování zvířat je teprve v začátcích.

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

admin
7 Zobrazení · 2 roky před

admin
6 Zobrazení · 2 roky před

Poznejte dvě zábavné a šťastné rybičky, které žijí v malém akváriu. Život však pro ně není jednoduchý, stále totiž musí čelit různým překážkám. Každý z nich má navíc i jinou povahu!

🏆 Všechny videa na Dingy.cz 🏆
http://bit.ly/PohadkynaDingycz
--------
📺 Filmy pro děti v češtině na Dingy.cz 📺
http://bit.ly/Filmyprodeti
--------
#FlipaFlapCZ #DingyCZ #pohadka

admin
6 Zobrazení · 2 roky před

00:00 - 11:23 - Božsky šmoulovaté
Once again, Gargamel's infallible plan to catch the Smurfs has been foiled. But the Smurfs play a trick on him: disguised as tiny blue angels, they will teach him to mend his ways...

11:24 - 22:50 - Apríl u šmoulů
April Smurf's Day turns out to be not so funny when Gargamel dons a smurfberry bush disguise to capture the happy little Smurfs. Papa Smurf instructs Feathers to call the birds to attack the fake bush. After it is stripped, the captured Smurfs climb aboard Feathers and fly away.

22:51 - 34:18 - Kouzelná hůlka
With a borrowed recipe from Homnibus, Papa Smurf creates a magic stick that Clumsy takes and loses in the woods. Soon after, Bigmouth comes for a visit and before he eats all the smurfberries, Papa Smurf finds the magic stick and whisks the giant away.

34:19 - 45:44 - Kukaččí vejce
As the Smurfs prepare for the Festival of the Stars, Gargamel plants a creature in their midst that smells so rotten that he can easily be traced to the Smurf village. Papa Smurf realizes that Born Rotten is from another planet, and he instructs Feathers to return him to his home before Gargamel finds them.

45:45 - 57:10 - Šmoulí hasičský sbor
The Smurf village institutes a fire brigade to battle the flames in Greedy's kitchen only to discover that Gargamel has taken all of their water. Not realizing the weakness of his dam, Gargamel and Azrael are washed away when it breaks and floods the Smurf village, extinguishing the fire.

Podívejte se na další videa ► https://goo.gl/C6A0W3
Zaregistrujte se zde ► https://goo.gl/KLNbyD

Navštivte naše webové stránky ► http://goo.gl/szB5Gh
Poznejte Šmouly ► https://bit.ly/2JSucrZ
Zábava a hry ► https://bit.ly/2OgYTue
Instagram ► https://www.instagram.com/smurfs.official

Děkujeme za podporu. Budeme rádi, pokud video ohodnotíte a zanecháte nám komentář!

Šmoulů
Tento seriál pro děti sleduje dobrodružství Šmoulů, malých modrých tvorečků, kteří žijí v mírumilovné vesnici a snaží se přechytračit zlého Gargamela.
Showing 1 out of 333